Yürüyen Merdiven Hizmetleri

Pay-San asansör olarak bizler, 1994 yılından beri ülkemizde asansör ve yürüyen merdiven alanında üstün hizmet veriyor ve çalıştığımız iş ortaklarımızın hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Sahip olduğumuz iş ahlakımız, yapıda kullandığımız kaliteli hammaddeler, üst seviye işçiliğimiz ve sektördeki deneyimlerimiz sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam ve güvenilir yürüyen merdivenler üretiyoruz. 

İş hayatında sıklıkla kullanılan yürüyen merdiven sistemleri, pek çok kişinin günlük hayatta uzun merdivenler çıkmasını engelliyor. Alt ve üst istasyonlardaki rulmanların çelik basamakları aşağı veya yukarı doğru hareket ettirmesiyle yürüyen merdivenler yüzlerce insanı aynı anda taşıyabiliyor ve günlük hayatta büyük kolaylıklar sağlıyor. 

İnsan yoğunluğunun yüksek olduğu ve pek çok kişinin aktif olarak çalıştığı merkezlerde sıklıkla kullanılan yürüyen merdivenler, pek çok şirketin müşteri memnuniyeti dolayısıyla yaptırması gereken teknolojilerin başında geliyor. Pay-San Asansör güvencesiyle sizler de son teknolojiye uygun yürüyen merdivenler imal ettirebilir, yürüyen merdivenlerinizin modernizasyon işlemlerini yaptırabilir, herhangi bir arızada ekibimizi çağırabilir ve en üst kalite yürüyen merdiven parçaları için bizlere ulaşıp sipariş verebilirsiniz.

Bunun yanında sizlere sunduğumuz özel yürüyen merdiven fiyatları ile şirketinizin bütçesini aşmadan özel yapım yürüyen merdiven hizmetine sahip olabilirsiniz. Montaj aşamasından teslim aşamasına kadar itina ile çalıştığımız, kendi ürettiğimiz güçlendirilmiş çelik malzemeleri kullandığımız ve konstrüksiyonda deneyimli mühendislerle çalıştığımız özel hizmet akışımızda, sizleri hedeflerinize ulaştırıyor ve marka değerinizi yükseltiyoruz. Uzun yıllar hiç sorun çıkarmadan çalışacak, kendi kendine elektrikten tasarruf edebilecek ve güvenlik açısından herhangi bir tehlike oluşturmayacak özel merdivenlere kavuşmak için sizler de yürüyen merdiven hizmetlerimizi keşfedin!

Bizlere ulaştığınız andan itibaren sizler için çalışmalarımıza hemen başlıyor, size özel yürüyen merdiven parçaları üretiyoruz. Ardından yürüyen merdiven montaj hizmetimiz ile iş yerinize gelerek hızlı ve planlı bir şekilde montaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca herhangi bir teknik sorunda 7/24 yürüyen merdiven bakım ve arıza servisi hizmeti sunuyor, asla sizi yalnız bırakmıyoruz. İsviçre’de ve Almanya’da üretilen eşsiz son teknoloji parçalar ile yürüyen merdivenlerinizi güçlendiriyor, sektörünüzün en iyisi olmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. İsterseniz gelin, yürüyen merdiven nasıl çalışır daha detaylı bir şekilde inceleyelim ve yürüyen merdiven montaj hizmetlerimize bir göz atalım.

Yürüyen Merdiven Montaj Hizmetleri

Kendi üretimimiz olan yürüyen merdiven parçaları ve yürüyen merdiven düzeneklerini istediğiniz bölgeye en iyi şekilde inşa ediyoruz. Binanızın yapısına uygun, binaya yük yaratmayacak ve en iyi şekilde çalışacak biçimde planlamalar yapıyor ve deneyimli ekibimiz ile montaj çalışmalarımızı en hızlı şekilde nihayete erdiriyoruz. Bu aşamada dilek ve isteklerinize kulak veriyor ve her şeyin istediğiniz gibi olabilmesi için ekibimizle beraber elimizden geleni yapıyoruz. Montaj hizmetimizi detaylı bir şekilde anlatmadan önce gelin yürüyen merdivenlerin çalışma prensibine daha yakından bakalım.

Yürüyen Merdiven Nasıl Çalışır?

Yürüyen merdivenler, insan trafiğinin yoğun olduğu özel mekanlarda kullanılan bir insan taşıma sistemidir. Asansörlere nazaran gün içinde çok daha fazla insanı taşıyabilen sistemler, bu açıdan bakıldığında büyük bir zaman tasarrufu sağlamış olur. Ayrıca normal merdivenler ile kıyasladığımızda yürüyen merdivenler müşteri memnuniyetini fazla bir biçimde arttırır ve şirketin itibarına katkı sağlamış olur.

Yürüyen merdivenler 19. Yüzyılın sonlarında ilk olarak Amerika’da eğlence merkezlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Ardından teker teker tüm dünya ülkelerine yayılmış ve tüm hayatımızda karşımıza çıkar olmuştur. Günümüzde en çok AVM’lerde, havalimanlarında, metro ve toplu taşıma istasyonlarında karşımıza çıkan yürüyen merdivenler, daha pek çok merkezde kendine yer bulabiliyor.

Yürüyen merdiven nasıl çalışır sorusunun cevabını ise şöyle verebiliriz. Yürüyen merdivenler alt kat ile üst katı birbirine birleştiren ana temel üzerine oturtuluyor. İki yanda çelik konstrüksiyon ve beton karışımı olarak ilerleyen ve altta mekanizmanın yer alması için bir bölmesi bulunan bu kısma sahanlık adı veriliyor. Sahanlığın alt tarafındaki bölüme raylar yerleştiriliyor ve sürekli olarak basamakları çeken kısım oluşturulmuş oluyor. Raylar, alt ve üst katlardaki istasyonlarda rulmanlara bağlanarak hareket özelliği kazanıyor. Ardından ise tüm bu sisteme birbirinin üzerinden kayabilen özel yapım çelik basamaklar ekleniyor. Böylece gün içerisinde binlerce kişiyi taşıyabilen dünyanın en büyük buluşlarından birisi olan yürüyen merdivenler imal edilmiş oluyor.

Yürüyen Merdiven Montajı

Sizler de en iyi yürüyen merdiven montajı hizmetini almak istiyorsanız, gönül rahatlığı ile Pay-San Asansör’e gelebilir ve merkeziniz için son teknoloji bir yürüyen merdiven hizmeti almak isteyebilirsiniz. Kendi ürettiğimiz özel ve dayanıklı iskeletin üstüne, özenle kurguladığımız yürüyen merdiven parçaları yerleştiriyor, uzun yıllar kullanabileceğiniz özel sistemler imal ediyoruz. Tırabzan sisteminden güçlendirilmiş çeliklere, güvenle ayarlanmış elektrik sistemlerinden özel tırabzanlara modern bir şekilde çalışabilen tahrik gruplarına kadar pek çok detaya dikkat ediyor ve şirketinizin en özel yürüyen merdivenlere sahip olmasını sağlıyoruz.

Bunun dışında yürüyen merdivenlerin bina dekorasyonununuz ve isteklerinize uygun olması için onları özel olarak geliştiriyor, montajını da buna göre gerçekleştiriyoruz. İnşaat ve yerleştirme sürecimizi en hızlı seviyeye alıyor, işlerinizin aksamaması için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sizler de en iyi yürüyen merdiven parçaları ve yürüyen merdiven montajı hizmetlerine ulaşmak için Pay-San asansörü tercih edebilirsiniz. En uygun yürüyen merdiven fiyatları, şirketlere özel yürüyen merdiven hizmetleri ve çok daha fazlası Pay-San asansörde sizleri bekliyor. Hemen bizlere ulaşarak siparişlerinizi verin ve yapım aşamasına başlayalım. Ardından en kısa süre içerisinde merkezinize gelerek özel yürüyen merdivenlerinizin montajına başlayalım. Sizler de Pay-San Asansör ayrıcalıklarını yaşayabilir, özel hizmetimiz sayesinde sektörünüzün parlayan yıldızı haline gelebilirsiniz.

Yürüyen Merdiven Modernizasyonu

Yürüyen merdiven modernizasyon işlemleri hem sahip olduğunuz ekipmanın güvenilirliğini hem tasarrufunu hem de görünüşünü değiştirebilen özel bir hizmettir. Bizler de Pay-San Asansör olarak sizlere özel bir yürüyen merdiven modernizasyon çalışması sunuyor ve sahip olduğunuz ekipmanları ileri seviyelere taşıyoruz. Özellikle uzun yıllardan beri yürüyen merdiven kullanan ve sürekli olarak bakım çalışması yapmaya başlayan şirketlerin mutlaka detaylı bir modernizasyon sürecinden geçmesi gerekiyor. Böylece yürüyen merdivenlerinizi daha uzun süreler kullanabilir, kullanıcı deneyiminizi arttırarak müşteri memnuniyetinizi üst seviyelere çekebilir ve yürüyen merdivenlerinizin güvenliğini daha üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Yürüyen merdiven modernizasyon işlemlerimiz pek çok işlemi kapsayan özel bir hizmettir. Özel ekibimiz sayesinde merkezinize kadar geliyor ve yürüyen merdivenlerin durumlarını kontrol ediyoruz. Ardından yürüyen merdiven sistemlerinizi geliştirmek için çalışmalara başlıyor ve neler yapabileceğimizi gözden geçiriyoruz. Ardından yüksek teknoloji ekipmanlarımızı ve çözümlerimizi kullanarak harekete geçiyor, çok kısa bir süre içerisinde yenilenmiş ve özel yürüyen merdivenlerinizi sizlere teslim ediyoruz. Sonrasında yürüyen merdiven bakım hizmetleri veriyor ve yaşadığınız sorunlarda sürekli yanınızda oluyoruz. 

Modernizasyon hizmetlerimiz farklı alt dallara ayrılıyor böylece sizler de ihtiyacınız olan hizmeti kolayca seçebiliyorsunuz. Sürücü hizmetlerimiz ile yürüyen merdivenlerinizin daha modern bir şekilde çalışmasını sağlıyor, hız ayarlamaları yapabiliyor, elektrik tasarrufu sağlıyor ve uzun ömürlü bir kullanım vadediyoruz. Zincir modernizasyonlarımız ile bu bölgede meydana gelen enerji kayıplarını minimuma indiriyor, istenmeyen kokulardan ve makine seslerinden sizleri kurtarıyor ve buradan kaynaklanabilecek riskleri ortadan kaldırıyoruz. 

Bunun dışında yürüyen merdivenlerinize özel güvenlik önlemleri ekleyebiliyor ve böylece istenmeyen kazaların önüne geçmenizi sağlıyoruz. Diğer bir yandan özel yürüyen merdiven parçaları ile yürüyen merdivenlerinizin görünüm yönünden daha üst seviyelere ulaşmasını sağlıyoruz. İç tasarımınız ile uyum sağlayan, daha güvenli, verimli çalışan ve uzun süreler sizlere hizmet edecek bir yürüyen merdiven sistemi için sizler de modernizasyon hizmetlerimize gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.  

Yürüyen Merdiven Bakım – Arıza Servisi

Yürüyen merdiven bakımı, sahip olduğunuz sistemleri uzun süre kullanabilmek ve şirketinizi büyük mali yüklerden kurtarabilmek için çok önemlidir. Özellikle her gün binlerce hatta on binlerce insanı taşıyan bu devasa sistemler için düzenli bakım yaptırmak hayati bir öneme sahiptir. Ayrıca herhangi bir arıza durumu olduğunda vakit kaybetmeden bir arıza servisi hizmetine başvurmak hem işlerinizin aksamasını engelleyecek hem de sizleri tehlikeli durumların ortaya çıkmasından büyük ölçüde koruyacaktır. 

Bizler Pay-San asansör olarak özel yürüyen merdiven parçaları desteğiyle bakım ve arıza servisi hizmeti veriyoruz. Eğer yürüyen merdivenlerinizin kirlendiğini, uzun yıllar boyunca bakımsız çalıştığını ve onların üzerine çok yük bindiğini düşünüyorsanız çekinmeden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman personellerimizin kurguladıkları yürüyen merdiven bakım hizmeti sayesinde, sahip olduğunuz sistemleri çok daha iyi bir şekilde kullanabileceğinize emin olabilirsiniz. Özel temizlik aparatları, bakım için kullanılan yağlar, sistemde yüklü olan işlemcilerin bakımı, parçaların temizlenerek yenilenmesi ve çok daha fazlası Pay-San yürüyen merdiven bakım hizmetlerinde sizleri bekliyor.

Ayrıca bizler özel olarak yürüyen merdiven arıza servisi hizmetini de ayağınıza kadar getiriyoruz. Bizlere ulaştığınızda sahip olduğunuz arızanın ne olduğu fark etmeksizin hemen sizlere yardım etmek için geliyor, hızlı bir planlama ile özel bir servis hizmeti oluşturuyoruz. Uygun yürüyen merdiven fiyatları eşliğinde sorununuzu hemen çözüyor ve işlerinize hızlı bir şekilde dönmenizi sağlıyoruz. Arıza servisi hizmetimiz ile sizler de müşterilerinizin ve personellerinizin güvenliğini sağlayabilecek, herhangi bir iş gücü kaybı olmadan kısa sürede karşılaştığınız sorunlardan kurtulabileceksiniz. 

Yürüyen Merdiven Yedek Parça Tedariği

Yürüyen merdiven yedek parça hizmetimiz sayesinde sizleri dünyanın en kaliteli markalarıyla ve en uygun yürüyen merdiven fiyatları ile tanıştırıyoruz. Yedek parça hizmetimizde ihtiyacınız olan tüm parçaların bir listesini çıkartıyor ve özel olarak yurt dışından getiriyoruz. İsviçre ve Almanya’da üretilen mühendislik harikası parçalarımız sayesinde sizler de en iyi şekilde hizmet vermeye devam edebilecek ve yürüyen merdivenlerinizi tam performansında kullanabileceksiniz. Özellikle eskiyen parçalarınızı yeni ve üst model yedek parçalar ile değiştirdiğinizde kullanım farkını, ettiğiniz tasarrufu ve kullanıcı deneyimi artışını kolay bir şekilde hissedebileceksiniz.

Bizler Pay-San asansör olarak yürüyen merdiven bölümü fark etmeksizin özel bir yedek parça hizmeti veriyoruz. Bizlere ulaşan müşterilerimiz ile detaylı bir görüşme gerçekleştiriyor ve ihtiyaç duydukları parçaları en iyi şekilde beliriyoruz. Ardından hemen siparişlerinizi yurt dışına iletiyor, ürettiğimiz özel parçaları sizlere teslim ediyor ve kurulumunu bizzat gerçekleştiriyoruz.

Bizlerden asansörlerde kullanılan zincirlerden rulmanlara, özel işletim sistemlerinden elektrik panolarına, güvenlik yazılımlarından yürüyen merdiven çelik basamaklarına kadar pek çok yedek parçayı tahsis edebilirsiniz. Böylece yürüyen merdivenlerinizi daha modern ve özel hale getirebilir, marka değerinizi yükseltmeye başlayabilirsiniz.

Pay-San Asansör güvencesiyle en özel yürüyen merdiven parçaları ve en uygun yürüyen merdiven fiyatları merkezimizde sizleri bekliyor. Sizler de bizlere ulaşarak montaj, bakım, arıza servis, yedek parça ve modernizasyon işlemlerimizden herhangi birisini alabilirsiniz. Yürüyen merdiven alanındaki tecrübemiz ve yüksek müşteri memnuniyetimiz ile her daim sizin yanınızdayız!