Paysan Asansör 1995 yılında Asansör sektörünün önde gelen firması olma vizyonu ile hizmete başladı. 1995’ten bugüne geçen süre zarfında profesyonel kadrosu ile hizmetlerine devam eden Paysan Asansör, malzeme kalitesinden asla ödün vermeyerek müşterilerini her daim memnun etmeyi başardı.

MİSYONUMUZ

Devletimizin belirlediği yasal yükümlülükleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiğimiz kontrol / bakım çalışmalarında, müşterilerimizin can ve mal güvenliğini korumaya devam etmek öncelikli misyonumuzdur.

Paysan Asansör

Kuruluşundan bu güne sektörün gerektirdiği tüm bilgilere her daim sahip olan Paysan Asansör, güvenliğe vermiş olduğu önemi ortaya koydu.

Paysan Asansör, İstanbul’da kurduğu mobil servis ağını günden güne genişletmeye, müşteri taleplerine en hızlı ve sorunsuz şekilde yanıt vermeye devam etmektedir.

Personellerimize verdiğimiz mesleki yeterlilik eğitimleri ile sunduğumuz hizmetlerde güvenlik ve kalite anlayışımızı en yüksek seviyede korumaktayız.

Paysan Asansör; İnsan Asansörleri, Makine Dairesiz Asansörler, Yük Asansörleri, Monşarj Asansörler, Panoramik Asansörler ve Hidrolik Asansörler’in onarım, bakım, montaj ve satış hizmetlerini sunmaktadır.

Asansör Bakım

Asansörlerinizin sağlıklı bir şekilde çalışması ve daha uzun senelerce sorunsuz kullanılabilmesi için, bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Ekiplerimiz, TS-EN- 13015+A1 standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Asansör Arıza Onarım

Ekiplerimizin bugüne dek karşılaştığı onlarca farklı arıza türü bulunmaktadır. Tüm bu arızaların onarımları hususunda sorunsuz hizmet vermiş deneyimli ekiplerimiz, asansörlerinizde meydana gelecek her türlü arızaya müdahale edebilecek yetkinliğe sahiptir.

Asansör Parça Revizyon

Asansörlerinizin üretiminde kullanılan parçalar, kullanım yoğunluğuna da bağlı olmak üzere gün geçtikçe deforme olur ve bu durum performans sorunlarına sebep olabilir. İlerleyen dönemde can ve mal güvenliğine de zarar verebilecek hal alan bu durum, eskiyen parçaların yenileriyle değiştirilmesi ile düzeltilebilir.

Asansör Montaj

Paysan Asansör’den veya farklı satış kanallarından satın aldığınız asansörlerinizin montaj ve kurulumu ile ilgili hizmetimiz, uzman ekiplerimiz tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.