Hakkımızda

1994 yılında şirketimizi kurduğumuz ilk günden beri asansör ve yürüyen merdiven alanında devrimsel hizmetler verebilmeyi ve bizi tercih eden müşterilerimizi mutlu etmeyi kendimize amaç edindik. Günümüzde ise pek çok hedefimizi başarmış, yüksek müşteri memnuniyetine sahip, modern ve yenilikçi bir firma olarak yolumuzda yürümeye devam ediyoruz. 

Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe modernizasyon, montaj, parça değişimi, bakım ve arıza servisi hizmeti veriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerine getiriyoruz. Alanında uzman personelimiz ile teknik alanda pek çok araştırmalar yapıyor, işimizi optimize etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Pay-San çatısı altında işimizi aşkla ve gururla yapıyor, bir aile samimiyetinde ve profesyonelliğimizden ödün vermeden harika projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Alman ve İsviçre firmalarında çalışan deneyimli, kalifiye ve bilgi yükü yüksek personellerimiz ile hem ülkemizde hem de dünyada asansör ve yürüyen merdiven alanında liderliğe oynayan firmalardan bir tanesiyiz. Mesleklerinde belirli yerlere ulaşmış, pek çok uluslararası yerden sertifikalar almış mühendislerimiz, proje idarecilerimiz ve teknik personellerimiz ile iş ortaklarımızın daima yanındayız.

Bizler Pay-San olarak sektöre ilk adım attığımız günden beri yüksek memnuniyet parolası ile işlerimizi yürütmeye devam ediyoruz. Yola çıktığımız ortaklarımızı asla yarı yolda bırakmamayı felsefe edinerek iletişimimizi güçlü tutuyor, tüm istekleri yerine getirmeye çalışıyor ve iş anlaşmalarımızda profesyonelliğimizi asla elden bırakmıyoruz. Böylece teslim tarihine uygun, uzun süre kullanılabilen, müşteri memnuniyeti yüksek ve modern projeler üretebiliyoruz.

MİSYONUMUZ

Biz Pay-San olarak yürüyen merdiven ve asansör gibi güvenliğin önemli olduğu ve yüksek maliyetlerin ortaya çıktığı bir sektörde en kaliteli işleri ortaya koymak için çalışıyoruz. Bu misyonumuzu da en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyor ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile işimizi sürekli olarak daha ileriye taşıyoruz.