Asansör Hizmetleri

Asansör firmaları arasında önemli bir yere sahip olan ve on yıllar boyunca bu sektörde başarıyla hizmet veren Pay-San Asansör, şirketinizi modern teknolojiler ile tanıştırmak için var gücüyle çalışıyor. Sizler de Türkiye asansör firmaları arasında belirli bir yere gelmiş, hizmet kalitesi yüksek ve güvenilir bir firma arıyorsanız, Pay-San Asansör’e gözü kapalı bir şekilde güvenebilirsiniz. Bünyemizdeki onlarca çalışan ve sahip olduğumuz iş ahlakı ile en etkili ve en modern asansörlere sahip olmanızı sağlıyoruz. Asansörler ile ilgili pek çok hizmet veriyor, bu alanda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Modernizasyon hizmetlerimiz ile modern çağın getirdiği teknolojik yenilikleri şirketinize kadar getiriyoruz. Asansörlerinizin çalışma biçimini güçlendiriyor, daha güvenilir şartlarda hizmet vermenizi sağlıyoruz. Bakım ve arıza servisi ile asansörlerinizin her daim eksiksiz bir biçimde çalışmasını sağlıyoruz. Uzun ömürlü kullanımın önünü açacak özel bakım hizmetlerimizle yatırımlarınızı sürekli koruyoruz. Bir arıza meydana geldiğinde ise kolayca Pay-San Asansör’e bağlanabilir, asansör bakım hizmetleri için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca asansörlerinizin montajını mümkün olan en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor, güvenilir bir biçimde cihazlarınızı merkezinize entegre ediyoruz. Ardından ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parçaları orijinal ve lider markalardan tedarik ediyor ve sizlere ulaştırıyoruz. İsviçre ve Almanya menşeili kaliteli ürünler ile asansörlerinizin en üst kalitede olmasına olanak tanıyoruz.

Sizler de asansör hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilir, asansör firmaları arasında önemli bir yer tutan Pay-San Asansör ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. Her müşterimiz için özel olarak uyguladığımız şirkete özgün hizmetler, hızlı ilerleyen asansör montaj aşamaları ve çok daha fazlası Pay-San müşterilerini bekliyor. Hemen bizlere ulaşarak sizler de modern asansör hizmetleri ile tanışabilir ve ayrıcalıklı hizmetimizin bir parçası haline gelebilirsiniz.

Asansör Montaj Hizmetleri 

Asansör, binaların içinden geçen ve pek çok karmaşık elektronik yapıya sahip olan çok özel bir sistemdir. Bu yüzden asansör firmaları mutlaka montaj sırasında çok dikkat etmeli ve her şeyi görevine uygun bir biçimde yerleştirmelidir. Bu yüzden asansör montaj aşamaları, kendi içerisinde de pek çok dala ayrılıyor. Her parçanın kendisine ayrı bir modifikasyonu ve özel işlem süreci bulunuyor.

Asansör montaj hizmetlerimize başlarken öncelikle binanızın yapısını inceliyor ve en kısa sürede montajı bitirebilmek için detaylı bir planlama yapıyoruz. Sonrasında asansör için bırakılan bina boşluğuna ray sistemini monte ediyoruz. Ray sistemi yükü taşıyan ve her gün üstünden yüzlerce kilonun geçtiği bir parça olduğu için bu aşamada maksimum dikkatle çalışıyor, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Ardından her kat için belirlediğimiz asansör kapılarını monte ediyor ve elektrik tesisatını kurguluyoruz. Ondan sonra ise asansörü asıl çalıştıracak olan tahrik sisteminin montajına geçiyoruz. Bu sistem elektrik enerjisi yardımıyla asansörü yukarı ve aşağı hareket ettiren önemli bir sistemdir. Bu yüzden bu aşamada oldukça titiz bir biçimde çalışıyoruz.

Sonrasında ise kabini ve ağırlıkları raylı sistemin üzerine başarılı bir biçimde yerleştiriyoruz. Bu yerleştirmeyi yaparken detaylara dikkat etmek ve hızlı hareket etmek oldukça önemli. Bizler de en modern kabin sistemlerini kullanarak şirketinizin birtakım ayrıcalıklara sahip olmasını sağlıyoruz. Ardından elektrik tesisatını döşüyor ve hız ayarlama sistemi gibi önemli kumanda ve kontrol sistemlerini binanıza entegre ediyoruz. Montaj işleminden sonra ise sizlere asansörünüzü gönül rahatlığıyla kullanmak ve hizmetinizden memnun bir şekilde işlerinize devam etmek kalıyor.

Asansör Modernizasyon Hizmetleri

Asansörler, her gün binlerce kişinin kullandığı ve müşteri deneyimini en üst düzeye çıkaran önemli sistemlerdir. Bu yüzden bir asansör firması ile modernizasyon çalışması yapmanızı sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Türkiye asansör firmaları arasında en yükseklerde yer alan Pay-San Asansör ile sizler de modern asansör hizmetleri ile tanışabilir ve son teknolojinin sizlere sağladığı kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Modernizasyon hizmetlerimiz kapsamında asansörünüzü baştan aşağı yenileyebiliyor, özel birkaç modül ile daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabiliyoruz. Yeni eklenen yazılımlar ve geliştirmelerle asansörünüzün daha az enerji ile daha çok iş yapmasını sağlayabiliyoruz. 

Bunun dışında güvenlik önlemlerini arttırarak asansörünüzde meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçiyoruz. Aynı zamanda dekorasyon ve parça değişimi gibi hizmetlerimizle de tüm dünyanın kullandığı son teknoloji asansörlere sahip olmanızı sağlıyoruz. Eğer sizler de asansörlerinizi yenilemek istiyor fakat tüm sistemi değiştirmekten kaçınıyorsanız modernizasyon işlemleri tam size göre. Hemen Pay-San Asansör ile iletişime geçerek modernizasyon işlemlerinizi başlatabilir, geleceğe emin adımlarla yürümeye başlayabilirsiniz. 

Asansör Bakım ve Arıza Servisi

Tüm elektronik sistemlerde olduğu gibi asansör hizmetlerinde de bakım ve arıza servisi hayati bir önem taşıyor. Asansörünüzün uzun ömürlü bir biçimde çalışabilmesi için sizler de asansör bakım hizmetleri almaktan çekinmemeli ve düzenli olarak asansörünüzün bakımlarını yaptırmalısınız. Asansörünüz arızalandığında direkt olarak arıza servisini aramalı ve güvensiz durumların önüne geçmelisiniz.

Asansör bakım hizmetlerimizde, parçalarınızın her daim yeni kalmasını sağlıyor ve güvenli bir asansör deneyimi için elimizden geleni yapıyoruz. Eskiyen kısımları itina ile yeniliyor, önemli parçaların temizlik hizmetlerini yapıyoruz. Elektronik parçaların yazılımlarını güncel tutuyor, efektif bir biçimde çalışmalarını sağlıyoruz. Böylece sizler de hem tasarruf etmiş oluyor hem de kullanıcılar için markanızı güvenli hale getirmiş oluyorsunuz.

Asansör arıza servisi ile de olumsuz bir durum olduğunda anında Pay-San Asansör ile iletişime geçip arızalarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Sizler de etrafta güvenilir asansör firmaları arıyor fakat aradığınıza ulaşamıyorsanız sizlere çok güzel bir haberimiz var. Pay-San Asansör ile aradığınız tüm arıza servisi hizmetlerine ulaşabileceksiniz. Müşterilerinizin deneyimini aşağı çekmeden kolayca arızalarınızdan kurtulabilecek ve işlerinize tüm hızıyla devam edebileceksiniz.

Asansör Parça Tedariği

Türkiye asansör firmaları arasında en yukarılarda yer alan Pay-San Asansör ile devrimsel yedek parça hizmeti almaya hazır mısınız? Asansörünüzün eskiyen, bozulan ve artık işlevini yerine getirmeyen parçaları için özel olarak hazırladığımız asansör yedek parça hizmetimiz ile artık asansörünüz her daim ilk günkü halinde kalacak. Performansı asla azalmayan ve sürekli aradığınız performansı gösteren asansörler ile sizler de marka değerinizi en yukarılara kadar taşıyabileceksiniz.

Asansör bakım hizmetleri, asansör montaj aşamaları, asansör arıza servisi ve asansör modernizasyon çalışmaları gibi pek çok devrimsel hizmet ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Sizler de sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve en iyi asansör hizmetlerini almak için hemen iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz.