ASANSÖR BAKIM

Asansörlerinizin sağlıklı bir şekilde çalışması ve daha uzun senelerce sorunsuz kullanılabilmesi için, bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Ekiplerimiz, TS-EN- 13015+A1 standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Asansör Bakımı

ARIZA ONARIM

Ekiplerimizin bugüne dek karşılaştığı onlarca farklı arıza türü bulunmaktadır. Tüm bu arızaların onarımları hususunda sorunsuz hizmet vermiş deneyimli ekiplerimiz, asansörlerinizde meydana gelecek her türlü arızaya müdahale edebilecek yetkinliğe sahiptir.

Asansör Tamiri

ASANSÖR MONTAJ

Paysan Asansör’den veya farklı satış kanallarından satın aldığınız asansörlerinizin montaj ve kurulumu ile ilgili hizmetimiz, uzman ekiplerimiz tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Asansör Servisi

PARÇA REVİZYON

Asansörlerinizin üretiminde kullanılan parçalar, kullanım yoğunluğuna da bağlı olmak üzere gün geçtikçe deforme olur ve bu durum performans sorunlarına sebep olabilir. İlerleyen dönemde can ve mal güvenliğine de zarar verebilecek hal alan bu durum, eskiyen parçaların yenileriyle değiştirilmesi ile düzeltilebilir.

Asansör Firması